משחקי חברה לבר מצווה

משחקי חברה לבר מצווה

כמה רעיונות של משחקי חברה לבר מצווה :

  • משחקי קלפים: משחקי קלפים הם דרך מצוינת להעסיק קבוצות גדולות. ניתן לשחק במשחקים קלאסיים, כגון "פוקר" או "ברידג'", או במשחקים חדשים יותר, כגון "קארטאג'" או "סטריט פאקר".
  • משחקי קופסה: משחקי קופסה הם דרך מצוינת להעסיק קבוצות קטנות. ניתן לשחק במשחקים קלאסיים, כגון "חמש אבנים" או "איקס עיגול", או במשחקים חדשים יותר, כגון "פארקור" או "ניקאיה".
  • משחקי חברה: משחקי חברה הם דרך מצוינת להעסיק קבוצות גדולות או קטנות. ניתן לשחק במשחקים קלאסיים, כגון "אמת או חובה" או "חגורה עוברת", או במשחקים חדשים יותר, כגון "האמת הקשה" או "משחק הדגל".
  • משחקי יצירה: משחקי יצירה הם דרך מצוינת להעסיק קבוצות קטנות. ניתן לשחק במשחקים כגון "ציור בלי לראות" או "בנייה ממתקים".

בזמן שיש לא מעט משחקי חברה לבר מצווה שיכולים להיות מקוריים מאוד, לפעמים אנחנו ממש רוצים לחזור לאותם ימים של הפשטות, התמימות ולתת גם לילדים שלנו להכיר את אותם משחקים בהם אנו שיחקנו בילדות.

אבל המציאות היא לפעמים גם שונה, היום העידן המודרני מביא איתו שלל הצעות של משחקים מיוחדים שיכולים להיות יותר מתוחכמים, אנו רואים אצלנו בחברת סלברייט אטרקציות לאירועים, עלייה מאוד גדולה בביקוש של משחקי מציאות מדומה לאירועים, שולחנות משחק לאירועים וכל אלו הם שונים מאוד ממה שהייה בילדות שלנו. (או לפחות שלי, וזה מעיד עליי שאני לא הכי צעיר).

אם כבר אתם בוחרים להכניס משחקי חברה לאירוע בר מצווה שאתם חוגגים, ההמלצה שלנו היא דווקא ללכת יותר לכיוון של הוספת שולחנות משחק לבר מצווה.

סוגים רבים ושונים של שולחנות משחק שניתן לשכור לבר מצווה. כמה דוגמאות:

  • שולחנות משחק קלאסיים: שולחנות משחק קלאסיים, כגון שולחנות כדורגל, שולחנות הוקי אוויר, ושולחנות של משחקי קלפים, הם דרך מצוינת להעסיק קבוצות גדולות או קטנות.
  • שולחנות משחק מודרניים: שולחנות משחק מודרניים, כגון שולחנות משחקי וידאו, שולחנות משחקי מציאות מדומה, ושולחנות משחקי חברה, הם דרך מצוינת להוסיף עניין וגימיק לאירוע.

כמובן שלא משנה אם מדובר על בר מצווה או בת מצווה, אתם יכולים לעשות עוד המון דברים שמשלבים בתוכם משחקים מיוחדים, אפילו לעשות חידון על נושא מסוים ולהתאים את כל המשחקים לאותו נושא.

אם אתם חוגגים אירוע שיש לו נושא, או תחום שילד בר המצווה או ילדת בת מצווה מתחברים אליהם, אתם יכולים לבנות את כל המשחקים סביב אותו נושא.

קחו בחשבון גם איפה אתם חוגגים את האירוע, יש משחקים שלא יכולים להתאים למקומות מסוימים, כמו מצבים של אירועים בחוץ ואז יש דברים שמצריכים חשמל לדוגמה, במקרה כזה אתם צריכים גם לוודא שאתם יכולים לשכור גנרטור.

כל אלו הם הם דברים שגם תלויים בתקציב שיש לכם. מחיר השכרת שולחנות משחק יהיה שונה מאשר מחיר השכרה בטח פתוח מול אולם אירועים.

מאמרים אחרונים שעלו

תמונות מהאירועים במיוחדים שלנו
אהבתם? שתפו...
Call Now Button